СЕМІНАР-НАРАДА З БЕЗРОБІТНИМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В БОГУСЛАВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

18 грудня 2018 року начальником Богуславського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області – Оленою Шевченко спільно з директором  Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості – Віктором Миколайовичем Лянним проведено семінар-нараду з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславській районній філії  Київського обласного  центру зайнятості. На семінар-нараді  були присутні  13 безробітних громадян.

Начальник Богуславського відділу обслуговування громадян –  Олена Шевченко  повідомила про зміни в пенсійному законодавстві, а саме:

-    про перерахунок пенсій з 01.07.2018 року;

-    про пенсійні зміни у квітні 2018 року;

-    про зміни в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року;

-   запровадження накопичувальної системи;

-  про переваги реєстрації на ВЕБ-порталі.;

- стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період  до 2020 року;

-  переваги легалізації заробітної плати;

- добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- Ukraine NOW – новий брендинг України.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися в управління Пенсійного фонду  та вияснити, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати, «Інструкція по користуванню та можливості Веб-порталу»».

centr_zainyatosti_18_12_2018_1

centr_zainyatosti_18_12_2018_2