Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Соборності України!

sobornist_2019Щиро вітаю вас з  Днем Соборності України!

100  років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершенням складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Дорогі богуславчани! У день єднання, День Соборності прийміть найщиріші побажання: терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу.