Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_25_01_2019_3_mal25 січня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

1. «Детальний план території в межах частини вулиці Озерної та р.Рось, орієнтовною площею 4,0 га для проектування об’єкта «Будівництво Собору Успіня Пресвятої Богородиці при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Київської Єпархії УПЦ КП за адресою: вул.Озерна,35 в  м. Богуслав Київської області».
  2. «Детальний план території в межах частини вулиці Грушевського та дериваційного каналу Богуславської ГЕС орієнтовною площею 2,0 га проектування об’єкта «Будівництво та реконструкція виробничих приміщень ТОВ «Богуславський завод продтоварів» за адресою: Київська обл., м. Богуслав, вул. Грушевського, 27».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по першому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 9 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів).

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по другому питанню:

mistob_rada_25_01_2019_4