Шановні платники єдиного соціального внеску !

soc_vnesokКагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області звертається до суб’єктів господарювання та наголошує на своєчасній та повній сплаті соціальних внесків.

Будьте дбайливими щодо майбутнього вже сьогодні: обов’язково сплачуйте щомісяця єдиний внесок у розмірі, не меншому за  встановлений законом мінімальний.

Пам’ятайте! Обов’язкова умова зарахування страхового стажу є відсутність заборгованості із платежів. Перераховуючи кошти з єдиного соціального внеску до бюджету, ви берете безпосередню участь у забезпеченні соціального захисту як працюючого населення, так і пенсіонерів району.

Закликаємо Вас! Погасити існуючі борги та не порушувати стабільність  соціальних виплат. Нині існуюча заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску по Кагарлицькому, Богуславському та Миронівському районах становить більше 14 млн. грн.

Наявність суттєвого  боргу тягне за собою не зарахування страхового стажу найманим працівникам та не забезпечує дотримання конституційних прав застрахованих осіб на зарахування  страхового стажу.