ВІЛЬНА БОРОТЬБА

02 лютого 2019 року в спортивному залі ДЮСШ м. Богуслава відбувся І-ий відкритий обласний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майстра спорту з вільної та  греко-римської  боротьби  М. С. Вакуленка.
На турнір прибули 9 команд з міста Українка, Обухів, «КОЛІФКС» Біла Церква, «Олімп» Біла Церква, «Богатир» Біла Церква, Богуслава, с.м.т. Рокитне, Тальне (Черкаська область), с. Козин  із загальною кількістю спортсменів 110 осіб. Призові місця виборювалися у 13 вагових категоріях серед юнаків 2001-2003, 2004-2006, 2006-2008 та 2011-2012 років народження.
Учасників змагань привітали голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло  та заступник голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Салата. Грамотою Богуславської райдержадміністрації  та районної ради за багаторічну сумлінну працю, за вагомий внесок у виховання молоді та розвиток фізичної культури і спорту відзначили тренера ДЮСШ з вільної боротьби Юрія Квашука. Присутні вшанували хвилиною мовчання М. Вакуленка та наших синів України, які віддали своє життя на сході нашої Держави.
Переможцями турніру стали : Бабенко Давід (24 кг) м.Богуслав; Часовський Даніїл (29 кг) м.Українка; Дубина Олег (32 кг) м.Українка; Марченко Ростислав (35 кг) м.Українка; Стрижков Назар ( 38 кг) м.Обухів; Погорілий Сергій (42 кг) м.Українка; Каленчук Артем (46 кг) м.Тальне; Шелковенко Григорій (52 кг) м.Українка; Черненко Даніїл (50 кг) м.Обухів; Чобан Микита (56 кг) м.Обухів; Поліщук Євген (65 кг) с.Козин; Мірошник Костянтин (70 кг) с.Козин;  Чорноморець Артем (60 кг) м.Богуслав. Всі переможці отримали медалі, грамоти та індивідуальні кубки ,  призери були нагородженні медалями та грамотами відповідних ступенів.
1ssh
02 лютого 2019 року в спортивному залі ДЮСШ м. Богуслава відбувся І-ий відкритий обласний турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті майстра спорту з вільної та  греко-римської  боротьби  М. Вакуленка.
Переможцями турніру стали : Бабенко Давід (24 кг) м.Богуслав; Часовський Даніїл (29 кг) м.Українка; Дубина Олег (32 кг) м.Українка; Марченко Ростислав (35 кг) м.Українка; Стрижков Назар ( 38 кг) м.Обухів; Погорілий Сергій (42 кг) м.Українка; Каленчук Артем (46 кг) м.Тальне; Шелковенко Григорій (52 кг) м.Українка; Черненко Даніїл (50 кг) м.Обухів; Чобан Микита (56 кг) м.Обухів; Поліщук Євген (65 кг) с.Козин; Мірошник Костянтин (70 кг) с.Козин;  Чорноморець Артем (60 кг) м.Богуслав. Всі переможці отримали медалі, грамоти та індивідуальні кубки,  призери були нагородженні медалями та грамотами відповідних ступенів.
SAM_2462SAM_2439_1