0-02-08-a1de06a6235747dd800bee2f90f74e91d6d93cab7e251064aeba6d4d44743a7b_fullСьогодні надзвичайно пам’ятний день для всієї України. 5 років тому братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої з вами держави.

Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність. Війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв.

Тоді країна не відала, який же лютий і підступний ворог нам протистоїть. І що постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави. Тоді ми й гадки не мали, що кращим дочкам і синам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій.

Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що доля всієї України вирішується саме тоді. На Майдан вони прийшли кожен своїм шляхом з з усієї України, з усіх кінців нашої соборної держави. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом. Але всі разом вони репрезентували ціле українське суспільство, в його єдності і різноманітності.

18-20 лютого 2014 року – найтрагічніші дні Революції Гідності. Тоді Україна втратила найкращих своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими ніж їхні життя.

Сьогодні Україна відзначає  п’яті  роковини цих страшних подій. Гірко усвідомлювати, що в новітній історії України сталися такі події, коли громадянські права та свободи і навіть сам факт існування держави опинився під загрозою.. Кращі з кращих гинули, та не здавались...І саме завдяки їхній безстрашності історія України назавжди змінилася.

Доленосні події, які відбулися п’ять  років тому у самому серці України, сколихнули увесь світ. КОЖЕН ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ — ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ — СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ. Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірочок на українському небосхилі, сотня героїв! Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які  втратили своїх Героїв. Оплакує Героїв Небесної сотні  вся українська спільнота…

Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну…Пам’ятати і розповідати  про них.  На прикладі Героїв Небесної Сотні маємо виховувати наступні покоління

І сьогодні, славні сини України, наші земляки, захищають українську землю від агресора на Сході країни. Вічна пам’ять  героям-захисникам, які відстоювали цілісність України , не думаючи ні про славу, ні про почесті.

Зараз ми живемо у вже іншій державі. Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної сотні.

Революцію гідності продовжує громадянське суспільство. Сильне й вимогливе як ніколи. Зміни й зрушення в різних сферах життя, які втілюються різними гілками влади, - це теж продовження Революції гідності.

Ми хочемо зберегти в національній пам’яті ті події, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи.

Тому увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності – питання державної ваги.

Вічна пам'ять і шана Героям !