На Київщині затверджено план-графік проведення планових перевірок страхувальників на другий квартал цього року

kartinka_plan_grafik_2019В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області затверджено план-графік проведення планових перевірок страхувальників на другий квартал 2019 року. Відповідний наказ підписав сьогодні, 14 березня, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць.

Нагадаємо, що виконавча дирекція Фонду соціального страхування України відкликала листи якими, починаючи з 1 березня 2018 року, було призупинено проведення планових виїзних перевірок та запроваджено постійний моніторинг даних страхувальника про призначення допомоги по соціальному страхуванню на стадії прийняття заяв-розрахунків. При плануванні перевірок на цей рік буде забезпечено проведення не більше однієї планової перевірки страхувальника протягом року шляхом узгодження графіків спільних перевірок щодо дотримання порядку використання страхувальниками страхових коштів Фонду.

ПЛАН – ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК НА ІІ КВАРТАЛ 2019 РОКУ

(ЗАТВЕРДЖЕНО наказом управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

від 14.03.2019 №93)