Шановні комунальники!

293cc04a372de120a1c839b43e900327
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

У переддень свята хочу подякувати усім вам за сумлінну та самовіддану працю. Завдяки вашим працьовитим рукам, високому професіоналізму та наполегливості підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, шляхового, каналізаційного господарства,  населення забезпечується водою та теплом, здійснюється благоустрій, освітлення та озеленення вулиць, надаються різноманітні побутові послуги.

Нехай ваша праця, приносить вам радість та достаток, а мешканцям населених пунктів – затишок в їхніх оселях.

Бажаю вам і вашим близьким миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів та належної оцінки споживачами вашої нелегкої, але потрібної усім праці.