Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину 41-річного молодика за вчинення необережного вбивства своєї співмешканки.

Так, в січні 2018 року  близько 20 год. 00 хв, гр.Ч перебуваючи зі своєю співмешканкою О. в приміщенні власного будинку в с.Мисайлівка Богуславського району Київської області розпивав з нею алкогольні напої.

Цього ж вечора в період з 20 год. 00 хв. по 21 год. 00 хв, в ході спільного вживання алкогольних напоїв між гр.Ч. та його співмешканкою О. на ґрунті нерівномірного розподілу алкогольного напою виникла сварка,  під час якої гр.Ч., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  наніс співмешканці гр.О. один удар кулаком своєї правої руки в  обличчя в район нижньої та верхньої губи, від якого остання не втрималася на ногах та впала, вдарившись при цьому правою стороною голови об плоску поверхню тумбочки, внаслідок чого  отримала тілесні ушкодження  у вигляді закритої тупої черепно-мозкової травми.

За результатами судового розгляду, завдяки принциповій позиції прокуратури, обвинуваченого Богуславським районним судом 41-річного мешканця с. Мисайлівка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.