День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Біївці

Працівники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району.

Так, 04 квітня 2019 року першим заступником начальника Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Олександром Попченком, начальником Богуславського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій – Іриною Криштак спільно  з  головою сільської ради  Борисом Зоричем, проведено виїзний прийом  в с. Киданівка, на якому були присутні 22 громадянина.

На прийомі піднімалися питання:  перерахунок пенсій з 01.03.2019 року, монетизація житлових субсидій з 1 березня 2019 року,  запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, переваги легалізації заробітної плати,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України, СМС-інформування та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.

Biivcs_04_04_2019