У першому кварталі 2019 року податківці Київщини розпочали 5 кримінальних проваджень у митній сфері

У напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері
з початку року за матеріалами оперативних працівників розпочато
5 кримінальних проваджень за ст. 212 КК України, у тому числі 2 за ч. 3 ст. 212 КК України.
У поточному році слідчими завершено 3 кримінальних провадження даної категорії та направлено до суду для звільнення від кримінальної відповідальності  у зв'язку з повним погашенням завданих державі збитків на суму 3,5 млн. гривень.
Припинено діяльність 1 «центру мінімізації митних платежів», в ході відпрацювання якого встановлено 7 суб’єктів господарської діяльності-вигодонабувачів, стосовно яких ініційовано документальні перевірки.
З початку року до митниць ДФС надано 35 листів про вчинення порушень митних правил.
За результатами відпрацювання інформації оперативних підрозділів додатково сплачено митних платежів на суму 11,1 млн. гривень.
В рамках досудового розслідування кримінальних проваджень, викритих у минулих роках, накладено арешт на товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 61,8 млн. гривень.
У напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері
з початку року за матеріалами оперативних працівників розпочато