Кущовий етап XXVI Всеукраїнського фестивалю юних дружин, участь в якому взяли команди з Київської області.

Діти і керівники хвилювались та були налаштовані рішуче. Перемогти хотіли всі! Учасники достойно тримались на сцені, намагаючись чим більш вразити глядачів.
І їм це вдалось. Конкурс тривав з ранку і до вечора. І наприкінці заходу, діти з нетерпінням чекали на оголошення результатів змагання.
Визначити переможця було не легко. Команди були різними: оригінальними, дотепними і талановитими. Але, з рештою, журі прийняло рішення згідно з отриманими балами в кожній з номінацій. Тож було визначено таких переможців:
І - «Додай води» команда Богуславського району;
І - «Круті перці»  команда Миронівського району;
ІІ - «Запал» команда Обухівського району;
ІІІ - «Екстрім» команді Володарського району.
DOP_15_04_20194 квітня в місті Миронівка відбувся кущовий етапи XXVI  Всеукраїнського фестивалю юних дружин, участь в якому взяли  команди з Київської області.
І - «Додай води» команда Богуславського району;
І - «Круті перці»  команда Миронівського району;
ІІ - «Запал» команда Обухівського району;
ІІІ - «Екстрім» команді Володарського району.