Оголошено черговий набір на перший курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

З метою забезпечення законності та правопорядку, боротьби зі злочинністю, захисту прав і інтересів громадян в Україні функціонують органи прокуратури.
Належне виконання усіх функцій прокуратури, передбачених Конституцією України, гарантується відповідним кадровим забезпеченням.
Так, ч.1 ст. 27 Закону України «Про прокуратуру», який приведено у відповідність до європейських вимог, передбачає наступні вимогидо прокурора місцевої прокуратури:
кандидат має бути громадянином України;
повинен отримати вищу юридичну освіту;
мати стаж роботи в галузі права не менше двох років;
володіти державною мовою.
Одним із небагатьох державних навчальних закладів, які здійснюють підготовку кадрів для органів прокуратури, є Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого (м. Харків).
Інститут прокуратури та кримінальної юстиції зазначеного університету, випускниками якого стало понад 9 тис. осіб, переважна більшість яких працює на різних посадах в органах прокуратури України, існує з 1995 року.
Цього року оголошено набір для 400 осіб на перший курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, що дає чудовий шанс отримати фундаментальну юридичну освіту з перспективою працевлаштування в органах прокуратури України.
Деталі можливо дізнатися на сайті університету https://nlu.edu.ua або в Кагарлицькій місцевій прокуратурі за адресою: вул. Кооперативна, 3,                   м. Кагарлик, Київська область.
кандидат має бути громадянином України;
повинен отримати вищу юридичну освіту;
мати стаж роботи в галузі права не менше двох років;
володіти державною мовою.
вул. Кооперативна, 3,  м. Кагарлик, Київська область.