Позов задоволено.

Конституцією України встановлено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Кагарлицькою місцевою прокуратурою за результатами аналізу додержання вимог земельного законодавства на території Богуславського району  виявлені порушення вказаних вимог при відведення в оренду гр.Б.  земельних ділянок загальною площею 179,667 га, у зв’язку з чим до Богуславського районного суду було подано позовну заяву.

Рішенням Богуславського районного суду позовну заяву Кагарлицької місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі, а саме визнано незаконними та скасовано розпорядження Богуславської районної державної адміністрації, прийняті в 2012 році про надання дозволу гр.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду гр.Б. земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Біївецької сільської ради Богуславського району Київської області.

Визнано недійсними укладені в 2012 році між Богуславською районною державною адміністрацією та гр.Б. договори оренди земельних ділянок загальною площею 179,667 га для ведення особистого селянського господарства на території Біївецької сільської ради Богуславського району Київської області.