Вхід на сайт....розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

0-02-08-fc08116f3586c76a5d0c45e4ebb8b69f89c039d3de42ee1231199b11fc9a07e7_full26 квітня— день пам’яті, день скорботи і роздумів.
Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами  екологічної біди, руйнівного впливу на здоров’я, на  життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу.

Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

До першої шеренги сміливців стали і жителі Богуславщини. Вони разом зі своїми побратимами з усіх куточків країни захистили собою і світ, і нас з вами.

Це були люди різного віку, різних спеціальностей і різного характеру. Пожежники і водії, медики і будівельники, військові і працівники сфери обслуговування, правоохоронних органів, військовослужбовці.

Пам’ять не має строку давності. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС !

Дозвольте висловити вам безмежну вдячність та засвідчити свою шану за ваш величний вчинок.

Ціною власного життя, без зайвих вагань та роздумів ви ліквідовували наслідки аварії. Усвідомлюючи всю небезпечність ситуації, ви не замислювались про власну безпеку.

Ви робили все від вас залежне для збереження життя людей  у всьому світі.

Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой.

Дякую вам за героїзм, за мужність та самовідданість, сміливість та відвагу. Щиро зичу всім Божого благословення, міцного здоров’я,  вашим родинам – благополуччя, спокою та злагоди. Миру – нашій Україні.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси