За насильство над дружиною, що призвело до її смерті, чоловік відправився за грати на сім років

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину, громадянина О., який в ході  побутового конфлікту зі своєю дружиною наніс останній тяжкі тілесні ушкодження що призвели до її смерті.

Так в листопаді 2018 року між громадянином О. та його дружиною відбулась сімейна сварка з приводу грошових коштів. В ході даної сварки громадянин О. не стримавшись наніс три удари кулаком по обличчю своєї дружини заподіявши їй тілесні ушкодження у вигляді синців та саден на обличчі. Після чого залишив місце свого проживання.

В подальшому, повернувшись додому він продовжуючи свої протиправні дії  розбудив дружину та знову затіяв з нею сварку, в ході якого наніс їй два удари ногою в живіт від яких у останньої  почалась внутрішня кровотеча від якої вона через декілька годин померла.

За результатами судового розгляду Богуславським районним судом чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого), та засуджено до 7 років позбавлення волі.