Історичний пазл «1939 – 1945. Щоб пам`ятали» / до днів пам`яті та примирення, присвячені пам`яті жертв Другої світової війни/

В Богуславській районній бібліотеці до днів пам`яті та примирення, присвячені пам`яті жертв Другої світової війни був проведений історичний пазл « 1939 – 1945. Щоб пам`ятали». Звучали душевні вірші у виконанні бібліотекарів, що не могли залишити серця присутніх байдужими.  Також вшанували пам’ять усіх загиблих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання.
Страшні роки минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.
Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
den_pamyati_ta_prumur_08_05_2019_3Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
den_pamyati_ta_prumur_08_05_2019_1
den_pamyati_ta_prumur_08_05_2019_2