Мітинг-реквієм до 74-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

IMG_20190509_075901

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пробуджує в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу.

Ми втратили неймовірно велику кількість захисників, що виборювали для світу свободу від нацистських загарбників.

Тож пам'ятаймо про тих, хто не шкодуючи життя, захищав рідну землю та наше сьогодення. Шануймо та схиляємо голови перед ветеранами, що слугують нам прикладом стійкості, мужності та героїзму.

9 травня 2019 року в м. Богуслав  відбувся мітинг-реквієм  до 74-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька, заступник голови районної ради Анатолій   Резніченко,  керівництво міста,  депутати районної та міської рад,   керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, директори навчальних закладів міста,  ветерани,  члени Богуславської районної організації Ради ветеранів України, Богуславської районної громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО», Богуславської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), представники райвійськкомату, члени громадської ради, керівники політичних партій,  учні та  студенти, громадськість, ЗМІ поклали квіти до пам'ятника Невідомому Солдату.

Цього дня кожен учасник заходу  мав на грудях квітку червоного маку, як загальноєвропейський і світовий символ пам'яті всіх загиблих у часи Другої світової війни.

Було проведено поминальну панахиду за загиблими.

Біля музею  історії Богуславщини було сформовано святкову колону з прапороносцями, дівчатами в українських костюмах,  барабанщицями, духовим оркестром, студентською  молоддю, ветеранами  війни і праці, керівництвом району, яка рушила до Меморіалу Слави.

Керівники району також поклали квіти біля  пам’ятного знаку Героям  Небесної Сотні та  стелли, яка увічнює славу загиблих воїнів   інтернаціоналістів.

Присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих  у роки Другої світової війни.

Ірина  Старенька у своїй промові подякувала  всім захисникам України за їхній неоціненний подвиг та жертовність, побажала довгих літ життя, міцного здоров'я, миру, добра, розквіту нашій Богуславській землі та Україні.

О 20-00 відбувся святковий концерт.

IMG_20190509_082539IMG_20190509_084241IMG_20190509_085329IMG_20190509_090903IMG_20190509_091708