Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

10_05_2019_arh_mistob_rada_110 травня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто  питання повістки денної:

Детальний план території орієнтовною площею 5,0 га, розташованої в межах вулиць Окружної та Будівельної в  м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування висунутих зауважень («за» - 9, «проти» - 0, «утримався» - 0).

10_05_2019_arh_mistob_rada_2

10_05_2019_arh_mistob_rada_4