Вхід на сайтПро проведення громадських слухань з обговорення капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району.

grom_slyhannya_doroga_13_05_2019_mal13 травня 2019 року об 11.00 годині в малому залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися громадські слухання з  обговорення проекту капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району за участі розробника проектно-кошторисної документації, директора ТОВ «Проектдормісттехнологія» м.Київ Реутова О.О., заступника голови Богуславської райдержадміністрації Салати О.П., відділів та управлінь райдержадміністрації, Михайлівського та Вільховецького сільських голів, інших зацікавлених організацій, установ та представників громадськості.

Для забезпечення проїзду та покращення транспортно-експлуатаційних показників автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка виготовлено проектно-кошторисну документацію для виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району відповідно до Розпорядження КМУ від 17.01.2018 №78-р «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».

Розробник проектно-кошторисної документації, директор ТОВ «Проектдормісттехнологія» м.Київ Реутов О.О. ознайомив присутніх щодо існуючого стану та необхідності виконання ремонтних робіт дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750, так як дорога не відповідає сучасним нормативним вимогам. У зв’язку з цим постала необхідність термінового поліпшення транспортно-експлуатаційних показників дороги та споруд на ній з доведенням їхніх геометричних параметрів, міцності, рівності та інших характеристик до вимог нормативних показників для даної категорії дороги за рахунок проведення капітального ремонту. Реутов О.О. ознайомив присутніх з варіантом конструкції дорожнього одягу та тротуарів, проінформував про розроблені проектні рішення по ремонту існуючих та будівництву нових штучних споруд, острівців безпеки на наземних переходах, ремонту та будівництва 2-х зупинок громадського транспорту в с.Іванівка, мостового переходу через струмок, відведенню поверхневих вод з території дороги.

 

Очікувані результати поліпшення транспортно-експлуатаційного стану дороги:

- збільшення середніх швидкостей руху транспортних засобів;

- мінімізація кількостей ДТП, пов’язаних з дорожніми умовами;

- зменшення негативного впливу дорожньо-транспортного комплексу на навколишнє природне середовище;

- зменшення експлуатаційних витрат автомобільного транспорту;

- зменшення непродуктивних втрат робочого часу пасажирів та часу доставки вантажів;

- покращення транзитної привабливості та міжнародного іміджу України.

Учасниками громадських слухань були поставлені запитання щодо виконання заходів щодо захисту від шуму житлових будинків, які прилягають до території дороги, на що проектантами було надано вичерпну відповідь про передбачені шумозахисні міроприємства.

Громадські слухання відбулись у повній відповідності до діючого законодавства, а розроблена проектна документація в повному обсязі підтримана учасниками громадських слухань.

grom_slyhannya_doroga_13_05_2019_1

grom_slyhannya_doroga_13_05_2019_2

grom_slyhannya_doroga_13_05_2019_3

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси