Відпрацювання с. Дибинці

14 травня з метою попередження виникнення пожеж в екосистемах рятувальниками було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання у селі Дибенці.
В ході відпрацювання велись роз’яснювальні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки, озвучувалась статистика  пожеж, кількість загиблих на них з початку року.
Громадянам також було вручено агітаційні листівки з елементарними правилами пожежної безпеки в екосистемах.
Також велику увагу звернули на поводження при виявленні невідомих  вибухонебезпечних предметів.
vidpr_Dubunci_14_05_2019_1
vidpr_Dubunci_14_05_2019_2