Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" в Дибинецькому НВК.

15 травня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції Запобігти! Врятувати! Допомогти! провели пізнавальний захід  з вихованцями Дибинецької НВК.
Рятувальники нагадали дітям про заборону гратися з вогнем та про правила  поведінки на водних об’єктах. Під час уроку рятувальники звернули увагу дітей на безпечній поведінці при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.
По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.
zvd_Dubunci_NVK_15_05_2019_1
zvd_Dubunci_NVK_15_05_2019_2