«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ – 2019».

18 травня 2019 року на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Чайка»  с. Чайки відбудеться фінальна частина обласного заходу «Олімпійське лелеченя – 2019». П’ятнадцять кращих шкільних команд Київщини, серед яких і команда Богуславської спеціалізованої школи №1, які пройшли відбір через обласні зональні змагання, визначатимуть кращу команду цьогорічного навчального року, яка представлятиме Київську область на Всеукраїнському етапі. У програмі цього масового культурно – спортивного свята урочисте відкриття змагань, презентація команд, олімпійська вікторина, велика естафета та змагання з волейболу.
Спортивне свято, яке організовує Київське обласне відділення національного Олімпійського Комітету України, має на меті пропаганду здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в області, залучення якомога більше дітей та юнацтва до занять фізичною культурою та спортом, їх змістовного дозвілля. У цьому святі візьмуть участь видатні тренери та спортсмени Київщини, переможці та призери  Олімпійських Ігор, Чемпіонатів світу та Європи, кращі юні спортсмени Київщини та Богуславщини, які мріють про олімпійські здобутки. Початок змагань об 11.00 год.
lele4enya-1
18 травня 2019 року на базі дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Чайка», с. Чайки Богуславського району, відбудеться фінальна частина обласного заходу «Олімпійське лелеченя – 2019». П’ятнадцять кращих шкільних команд Київщини, серед яких і команда Богуславської спеціалізованої школи №1, які пройшли відбір через обласні зональні змагання, визначатимуть кращу команду цьогорічного навчального року, яка представлятиме Київську область на Всеукраїнському етапі. У програмі цього масового культурно – спортивного свята урочисте відкриття змагань, презентація команд, олімпійська вікторина, велика естафета та змагання з волейболу.