До рятувальників 13-ДПРЧ на екскурсію завітали студенти з ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти»

17 травня в рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 13-ї  Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали студенти з ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти» м. Богуслав.
На початку співробітники Служби порятунку «101» продемонстрували пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, детально розповіли дітям про призначення пожежного інвентарю та ситуації при яких його можна і потрібно застосовувати. Рятувальники розповіли щодо необхідності дотримання правил поведінки на воді, заборону купання у незнайомих місцях, поведінку у лісі та про дії у разі виявлення невідомих предметів.
Діти цього дня дізнались від вогнеборців багато корисної та важливої інформації, яка привчить їх в майбутньому берегти та цінувати власне життя і життя оточуючих, уникати небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти впевнено та грамотно.
На завершення активні слухачі отримали профілактичні листівки та пообіцяли, що дотримуватимуться правил безпеки життєдіяльності аби ніколи не потрапляти у біду.
cpto_17_05_2019_1
cpto_17_05_2019_2