Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" в Саварському НВК.

20 травня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали до учнів Саварського НВК.
На початку співробітники Служби порятунку «101» продемонстрували пожежну техніку, бойовий одяг та апарати на стисненому повітрі, детально розповіли дітям про призначення пожежного інвентарю та ситуації при яких його можна і потрібно застосовувати.
Рятувальники розповіли учням та учителям про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Діти дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися під час відпочинку біля води. Крім того, школярам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.
Найбільше вражень та позитивних емоцій, абсолютно у всіх викликала можливість познайомитись з рятувальним спорядженням, освоїти вогнегасники в реальності приборкуючи полум’я та отримати заряд адреналіну.
ZVD_Savarka_20_05_2019_1
ZVD_Savarka_20_05_2019_2