Рятувальники провели перевірку в с. Дибинці.

23 травня співробітниками Богуславського РС здійснено перевірку   території, будівель та споруд бази відпочинку "Гончарі", що знаходиться в селі Дибинці Богуславського району.
Особлива увага фахівців приділялась стану забезпечення приміщень первинними засобами пожежогасіння, системами автоматичної пожежної сигналізації і оповіщення у разі виникнення пожежі, утримання в належному стані шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. Фахівці ДСНС звернули увагу щодо вимог охорони життя людей на водних об’єктах, так як неподалік знаходиться річка та комплектацію рятувальними засобами.
Gonchari_23_05_2019_1 Gonchari_23_05_2019_3
Gonchari_23_05_2019_2