Рятувальники провели тиждень безпеки життєдіяльності

24 травня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Богуславського районного сектору завітали до студентів Богуславського професійного училища сфери послуг.
Студентам розповіли правила безпеки в побуті, правила безпеки під час відпочинку на вулиці, правила під час знаходження вибухонебезпечних предметів та дії у разу розпилення рідкого газу. Під час бесіди було продемонстровано відео матеріали «Пожежна безпека в житловому секторі», «Дії громадян під час пожежі». А для найкращого розуміння до чого може призвести пожежа і її наслідки було продемонстровані відеоролик як триває пожежа в житловій кімнаті.
Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.
В кінці заходу студенти подякували працівникам служби порятунку за цікаві розповіді та пообіцяли дотримуватися правил безпечної поведінки.
CPTO_24_05_2019_1
CPTO_24_05_2019_2