Кагарлицькою місцевою прокуратурою пред’явлено позов про визнання незаконним та скасуваня рішення про передачу у приватну власність земельних ділянок загальною площею 3,4731 га

Конституцією України встановлено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Кагарлицькою місцевою прокуратурою за результатами аналізу додержання вимог земельного законодавства на території Богуславського району виявлені порушення вказаних вимог при передачі Біївською сільською радою земельних ділянок, які відносяться до земель ь водного фонду, у приватну власність фізичним особам.

З огляду на викладене Кагарлицькою місцевою прокуратурою подано до суду позовну заяву про визнання незаконним та скасуваня рішення Біївської сільської ради про затвердження технічної документації по оформленню державних актів на право власності на землю та передачу у приватну власність фізичним особам земельних ділянок   загальною площею 3,4731 га.

Наразі позов знаходиться в провадженні Богуславського районного суду Київської області

.