Шановні медичні працівники Богуславщини! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника!

meduku_2019Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Богуславщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін всім, хто вірний благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння та мужності.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, Божого благословення, міцного здоров'я, завзяття наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

З повагою,

голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька!