Комісія з перевірки готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району.

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах розташованих в Богуславському районі, 14 червня комісія з перевірки готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах в яку входили представники районної державної адміністрації, Богуславського  РС ГУ ДСНС у Київській області, відділ державного нагляду за дотримання санітарного законодавства, дільничі інспектора поліції, Богуславська міська рада та сільські голови району провели рейд з найулюбленіших місць відпочинку міста Богуслав та району.

Під час проведення  рейду  члени комісії  проводили бесіду з відпочиваючими, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Також працівники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ. Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.

Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на відпочивальників які перебували на березі річки з дітьми, наголосивши не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.

Під час профілактичного рейду рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні життя потопаючим.

reid_14_06_2019_1

reid_14_06_2019_2