Пожежа в с. Розкопанці.

15 червня о 13:47 до оперативно-рятувальної служби міста Богуслав надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку за адресою: Київська область, Богуславський район, с. Розкопанці.
На місце події негайно було направлено 2 відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.
На місці події рятувальниками встановлено, що вогнем охоплено крівлю житлового будинку повністю.
Пожежу локалізовано о 14.15 та повністю ліквідовано о 14:31. Вогнем  було знищено крівлю та домашні речі.
Причина  загорання пожежі наразі встановлюється.
Причина  загорання пожежі наразі встановлюється.
pogega_Rozkopanci_15_06_2019_1 pogega_Rozkopanci_15_06_2019_2