Рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з персоналом ТОВ ГЕС «Енергія-1»

23 серпня рятувальники  провели спеціальне об’єктове навчаання з питань цивільного захисту з працюючим персоналом ТОВ ГЕС «Енергія-1», що за адресою: Богуславський район, с. Дибинці, вул. Надросся.
Згідно тематики даного навчання «Ліквідація наслідків виникнення пожежі в генераторному відсіці або в машинному залі» рятувальники  виступили перед персоналом з послідуючим проведенням протипожежних інструктажів з дотримання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.
По завершенню було підведено підсумки та дано відповіді на всі запитання що виникли в ході зустрічі.
18 червня рятувальники  провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту з працюючим персоналом ТОВ ГЕС «Енергія-1», що за адресою: Богуславський район, с. Дибинці, вул. Надросся.
energiya_perevirka_13_06_2019_1
energiya_perevirka_13_06_2019_2