Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем державної служби.

derg-slugba_2019Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із Днем державної служби!

Державна служба є запорукою ефективного функціонування нашої України. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Хочу висловити найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Упевнена, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

Бажаю всім вам бути мудрими у своїх вчинках, невпинно працювати на благо українського народу, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності та відданості справі, персональної відповідальності за виконаннях своїх службових обов’язків. Нехай кожний день вашого життя буде сповнений радістю, любов’ю, родинним теплом та душевним спокоєм.

голова Богуславської районної

державної адміністрації Ірина Старенька