Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів.

Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області  повідомляє, що згідно наказу Державної казначейської служби України від 26.04.2019року №133 “Про затвердження Порядку використання системи дистанційного обслуговування  “Клієнт казначейства-Казначейство” в органах Державної казначейської служби України розширено функціональні можливості програмно-технічного комплексу “Клієнт казначейства-Казначейство” за наступними напрямками:

-головним розпорядникам бюджетних коштів надано можливість  транспортування через систему дистанційоного обслуговування Мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів/ реєстри змін до неї (згідно заявок про надання доступу);

-клієнтам надано можливість вибору підпису та кількості підписів для кожного окремого типу документів (згідно заявок про надання доступу);

-органам, що контролюють справляння надходжень бюджету, та місцевим фінансовим органам надано можливість отримання виписки за надходженнями (згідно заявок про надання доступу).