АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_24_06_2019Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької  24 червня  2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; фінансування та виплати пенсій; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; робота галузі освіти; проведення дослідження ВРХ на лейкоз, туберкульоз; робота Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості; виконання районного бюджету; організація оздоровлення  та дозвілля дітей; різне.

Щодо роботи освітньої галузі району,  начальник відділу освіти  Оксана Поліщук повідомила, що видача свідоцтв про отримання освіти для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району відбудеться 27 червня 2019 року.

Не менш болючим є питання роботи медичних установ району. Очільниця району наголосила, що до районної державної адміністрації надходять чисельні звернення та скарги на роботу КНП БРР «Богуславська центральна районної лікарня», зокрема щодо організації видачі лікарняних листів.

За підсумками апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.

aparatna_24_06_2019_2

aparatna_24_06_2019_3