АДРЕСНА ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ НА ПОКРИТТЯ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ І ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Грошова допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам, житло яких зруйновано або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції та які взяті на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органах з питань соціального захисту населення міських, районних у містах (у разі утворення) рад (далі – уповноважені органи), з дня звернення за її призначенням по місяць зняття з такого обліку включно, але не більше ніж на шість місяців.
Для отримання щомісячної адресної допомоги подаються такі документи:
Заява встановленого зразка.
Оригінал та копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Оригінал і копія паспорта уповноваженого представника сім'ї.
Оригінал та копія довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ІПН).
Оригінал і копія свідоцтва про шлюб, завірена особистим підписом уповноваженого представника сім'ї.
Оригінал та копії свідоцтв про народження дітей, завірені особистим підписом уповноваженого представника сім'ї.
Письмова згода про виплату допомоги представнику сім'ї від інших членів сім'ї та згоду на обробку персональних даних (в довільній формі).
Письмовий дозвіл на розкриття уповноваженим банком інформації, яка містить банківську таємницю щодо поточного рахунку, відкритого уповноваженому представнику сім'ї в установі "Ощадбанку".
Розміри грошової допомоги:
для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) – 1000 грн на одну людину;
для працездатних осіб – 442 гривні на одну людину;
для інвалідів I групи – 130 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на 01.07.2019 р це 2033,2 грн);
для інвалідів II групи – 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (на 01.07.2019 р це 1798,60 грн);
для інвалідів III групи – прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (на 01.07.2019 р це 1564 грн).
Для отримання щомісячної адресної допомоги подаються такі документи:
Заява встановленого зразка.
Оригінал та копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Оригінал і копія паспорта уповноваженого представника сім'ї.

Розміри грошової допомоги:
для непрацездатних осіб (пенсіонери, діти) – 1000 грн на одну людину;