АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-881897eaf8e28dc93b9fe234ae2079fb8b68bb7c122e82e22f9a9532a589935f_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати  в понеділок, 29 липня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови та заступника голови райради, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На початку засідання Олександр Салата  повідомив, що КНП БРР «Богуславська Центральна районна лікарня» завершила процес акредитації закладу та з сьогоднішнього дня може видавати  лікарняні листи (листи тимчасової непрацездатності) в звичному режимі.

Далі на апаратній нараді були обговорені  питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема,  підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років; підготовки закладів освіти до нового навчального року (організація харчування дітей); стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян;   забезпечення  якості надання медичних послуг; організація та проведення культурних заходів в районі,  стан пожежної безпеки; дозвілля та оздоровлення дітей; різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.