Селекторна нарада.

selektorna_07_08_2019_2-malТимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата взяв у часть в селекторній нараді під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера по питаннях виконання доручень голови Київської обласної державної адміністрації від 22.01.2019 № 2-1 (сплата ЄСВ), 12.06.2019 № 28-1 (доставка пенсій додому).

В нараді взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Хоменко, начальник Богуславського районного відділу державної виконавчої служби Олександр Шкарупа, заступник голови комісії з реорганізації Білоцерківської ОДПІ у Київській області ГУ ДФС, заступник начальника-начальник Богуславського відділення Вікторія Підопригора, перший заступник начальника Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олександр Попченко.

selektorna_07_08_2019_2

selektorna__07_08_2019_3