Привітання тимчасово виконуючого обов'язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати з Днем будівельника.

13-z-dnem-budivelnikaШановні працівники та ветерани будівельної галузі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем будівельника!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже Ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім вам, шановні працівники будівельної галузі, вашим колегам здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель. Хай це свято надихає вас на нові професійні звершення.

Тимчасово виконуючий обов'язки

голови Богуславської районної державної адміністрації