Засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської районної державної адміністрації.

komisiya_09_08_2019_209 серпня 2019 року  в приміщенні Богуславської райдержадміністрації   відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації,  на яку були запрошені голови Богуславської ОТГ, сільських рад,  керівники підприємств, установ та організацій району.

На порядок денний винесені питання: 1. Про виконання заходів щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах. 2. Про виділення коштів для закупівлі будівельних матеріалів на ремонт нежитлової будівлі (приміщення ДПРЧ-13), зміцнення боєготовності та боєздатності підрозділів пожежної охорони, що розташовані на території району. 3. Про підготовку закладів освіти Богуславського району до нового 2019/2020 навчального року з питань протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки. 4. Про вжиття заходів щодо попередження пожеж трав’яного настилу на території Богуславського району.

По кожному питанню прийнято відповідне рішення, визначено відповідальних за виконання та встановлено терміни виконання.

komisiya_09_08_2019_1

komisiya_09_08_2019_3