Привітали працівників будівельної галузі Богуславського району.

den_budiv_09_08_2019_7_malУ другу неділю серпня в Україні відзначається День будівельника. У переддень професійного свята, 09 серпня 2019 року,  працівники ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" зібралися для відзначення урочистої події. Колектив ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" привітали начальник відділу економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Андрій Джемесюк, виконуючий обов'язки голови районної ради Анатолій Резніченко, голова Богуславської міської ради Вячеслав Дяченко, директор ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій" Віктор Макарченко.

Гості,  виступаючи з вітальною промовою перед присутніми, подякувли  всьому колективу за роботу та побажали нових здобутків у нелегкій, але важливій роботі, життєвої енергії,  успіхів у професії будівничого, впевненості у власному майбутньому і в майбутньому України.

Кращих працівників підприємства, за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок в розбудову Богуславського району та з нагоди професійного свята – Дня будівельника, відзначено спільними Грамотами райдержадміністарції та районної ради.

den_budiv_09_08_2019_1

den_budiv_09_08_2019_2