АПАРАТНА НАРАДА

Aparatna_12_08_2019_3_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов'язки голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 12 серпня  2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю  заступника голови районної ради, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були обговорені  питання, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки та  освіти. Зокрема,  підготовки до опалювального сезону 2019/2020 року; підготовки закладів освіти до нового навчального року; стан забезпечення правопорядку, прав та свобод громадян;   забезпечення  якості надання медичних послуг; організація та проведення культурних заходів в районі; стан пожежної безпеки; дозвілля та оздоровлення дітей; різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та  доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства.

Aparatna_12_08_2019_1

Aparatna_12_08_2019_2