Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

istob_rada_15_08_2019_4_mal15 серпня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь: тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, замовники та інвестори проектів.

На засіданні було розглянуто наступні проектні матеріали:

1. «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «ведення особистого селянського господарства» на «будівництво і обслуговування житлового будинку, господарський будівель та споруд» по вул. Слобода, 20 в с.Саварка Богуславського району Київської області.

2. «Детальний план території орієнтовною площею 4,0 га,  за адресою вул. О.Василенка с. Медвин, Богуславського району Київської області для розміщення, будівництва та експлуатації будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області та прорахувати проектну потужність фотогальванічної електростанції, про що внести зміни до проекту містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по першому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Саварської сільської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 9 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів).

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по другому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 9 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів).

istob_rada_15_08_2019_1

istob_rada_15_08_2019_3