Вхід на сайтІнспектування готовності закладів освіти Богуславського району до нового навчального року завершено.

13-15 серпня 2019 року, відповідно до наказу відділу освіти № 99 від 08 серпня 2019 року «Про вивчення стану підготовки закладів освіти району до нового 2019/2020 навчально року» комісія з питань стану підготовки закладів освіти Богуславського району, на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки голови Богуславської райдержадміністрації О. Салатою та начальником відділу освіти О. Поліщук, здійснила об’їзд закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Також до складу комісії увійшли: голова ради профспілки працівників освіти О. Радчук, голова постійної комісії Богуславської районної ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку, освіти, культури, молоді та спорту С. Наруцький, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Богуславського районного управління ГУ ДПСС в Київській області, представники ЗМІ.
Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально-технічної бази шкіл. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів, ділову шкільну документацію. Також перевірено стан підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду.
Оглянуті заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році, відповідно до чого отримали Акти готовності.
obizd_shkil_2019_1_mal

Відповідно до наказу відділу освіти від 08 серпня 2019 року № 99 «Про вивчення стану підготовки закладів освіти району до нового 2019/2020 навчально року», з метою встановлення ефективності діяльності керівників та педагогічних колективів закладів освіти району щодо створення належних умов для навчання і виховання дітей з 13 по 15 серпня 2019 року комісією з питань стану підготовки закладів освіти Богуславського району в складі тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Поліщук, представників відділу освіти, методичного кабінету, Миронівського МРВЛД ДУ «Київський ОЛЦ ДСЕСУ», державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Богуславського районного управління ГУ ДПСС в Київській області, районної організації профспілки працівників освіти, засобів масової інформації проведено роботу щодо здійснення перевірки готовності до нового 2019/2020 навчального року 15 загальноосвітніх, 5 дошкільних та 2 позашкільних навчальних закладів.

Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально-технічної бази шкіл. Комісією оглянуто харчоблоки, їдальні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів освіти, ділову шкільну документацію та вивчено стан підготовки закладів освіти до осінньо-зимового опалювального періоду 2019/2020 року.

Всі заклади освіти Богуславського району відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення освітнього процесу у новому 2019/2020 навчальному році, та отримали Акти готовності.

obizd_shkil_2019_2
obizd_shkil_2019_3
obizd_shkil_2019_4
obizd_shkil_2019_5
obizd_shkil_2019_6
obizd_shkil_2019_7
obizd_shkil_2019_8
obizd_shkil_2019_9
obizd_shkil_2019_10
obizd_shkil_2019_11

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси