Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Незалежності України у Богуславському районі.

org_komitet_16_08_201924 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

16 серпня тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки до урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у Богуславському районі.

В ході наради були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення на Богуславщині Дня Незалежності України. Зокрема, до Дня Незалежності запропоновано організувати виставку робіт творів вихованців Богуславської школи мистецтв, молодіжний концерт за участю колективів художньої самодіяльності, велопробіг, вечір відпочинку для молоді. Також на засіданні оргкомітету погодили пропозиції до урочистої церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Державного Прапора України.