День села Бране Поле

Den_Brane_Pole_17_08_2019_malУ суботу, 17 серпня,  відзначали День села Бране Поле.

Святкування  розпочалось з  гри  в футбол   «старики»  проти  «молоді», під час якої вболівальники  підтримували   своїх  кумирів.

Продовженням свята стала  виставка  робіт  художньої  самодіяльності:  вишивка  бісером,  плетіння  з  паперових  трубочок. За результатами проведених конкурсів на кращі роботи: перше  місце  зайняла   Войцехівська К.Б. - картини  вишиті  бісером  привертали  увагу   і дорослих  і малих, друге  місце зайняло подружжя   Михайленків  Романа  та Ніни - плетіння з  паперових трубочок, третє  місце  - Михайленко Л.П. - вишивка бісером.

Урочисту  частину  розпочали   «україночки» танцем  з  короваєм.

Не оминули своєю увагою і шанованих  найстаріших  жительок  села  Бране Поле  Копиленко Т.В.  та  Холод  Т.О.,  які  в  цьому році  відзначають свій  90-річний  ювілей. Цінним подарунком  привітали  і молоду  сім’ю Погрібняків  Романа  та  Анастасії, які  в  цьому  році  стали  на  весільний  рушник, та  їхню донечку  Христинку – наймолодшого  жителя  села,  яка  народилася  15  серпня. Щастя  й  здоров’я   побажали   «золотим ювілярам»  Подусенкам  Григорію  Олексійовичу  та  Віліні  Антонівні,  які  прожили  в  шлюбі  пів століття.

Для наймолодших гостей свята - дітей приємним сюрпризом було частування морозивом, солодощами та подарунками.

А на   завершення  свята  на  всіх  чекали  смачна  каша, уха,  та  дискотека.

Den_Brane_Pole_17_08_2019_1 Den_Brane_Pole_17_08_2019_2

Den_Brane_Pole_17_08_2019_3 Den_Brane_Pole_17_08_2019_4