Управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації повідомляє, що у жовтні відбудеться перепризначення субсидій на опалювальний сезон.

Виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється:
особам, які одержують пенсії, - Мінсоцполітики через Пенсійний фонд України шляхом перерахування органами Пенсійного фонду України коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”, де особа одержує пенсію;
особам, які не одержують пенсії, - Мінсоцполітики через АТ “Ощадбанк”.
Сім’ї, які матимуть борги за комунальні послуги, переведуть на безготівкову монетизацію за умови, що протягом двох місяців з дати отримання повідомлення про відмову в призначенні житлової субсидії на наступний сезон громадянин документально підтвердить сплату заборгованості або укладе договір про її реструктуризацію, або оскаржить наявність заборгованості в судовому порядку.
Частині домогосподарств доведеться повторно звернутися в управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації  із заявою та декларацією про доходи, щоб перепризначити субсидію. Це стосується:
орендарів житла
внутрішньо переміщених осіб
сімей, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.
А також громадян,  в яких в квітні місяці 2019 року розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищує обсягу обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, житлова субсидія на наступний неопалювальний/опалювальний сезон призначається на підставі звернення громадянина.
goloshennya_USZNГотівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на жовтень-листопад не буде заборгованості за комунальні послуги.
Виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється:
особам, які не одержують пенсії, - Мінсоцполітики через АТ “Ощадбанк”.
- орендарів житла
- внутрішньо переміщених осіб
- сімей, яким субсидію призначили не на всіх зареєстрованих, а на тих, хто фактично проживає в помешканні
- сімей, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
- сімей, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.