День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Хохітва

Працівники Богуславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного  управління Пенсійного фонду України у Київській області  здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району.

Так, 21 серпня 2019 року начальником  Богуславського відділу обслуговування громадян – Олександром Попченком, заступником начальника  Богуславського відділу обслуговування громадян – Наталією Алдановою  спільно  з  в.о. голови села  - Анатолієм Драченком, проведено виїзний прийом  в с. Хохітва, на якому були присутні 12 громадян.

На прийомі піднімалися питання:  перерахунок пенсій з 01.07.2019 року, «е-пенсія» признач пенсію в «один дотик», монетизація житлових субсидій з 1 березня 2019 року,  запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, переваги легалізації заробітної плати,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України, СМС-інформування та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.

vyz