21 серпня 2019 року делегація Богуславського району стали учасниками серпневої педагогічної ради освітян Київщини

«Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти», яка в цьому році проходила у форматі Open Space (відкритий простір), в м. Буча, за участю голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріян, голови Київської обласної ради – Миколи Стариченка та директора департаменту освіти і науки Київської ОДА Віри Рогової.
Організаторами заходу були Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада, департамент освіти і  науки Київської ОДА та Бучанська міська рада.
Ідеєю заходу було визначення топпріоритетів розвитку системи освiти Київщини у 2019/2020 навчальному році.
Освітяни Богуславщини стали учасниками Відкритої освітянської студії, а саме: прес-брифінгу "Реформуємо систему освіти", тренд-меседжі «Освіта Київщини: формули успішних практик», а також мали можливість відвідати інтерактивні тематичні локації:
начальник відділу освіти Оксана Поліщук, директор Богуславського академічного ліцею №1 Катерина Івченко та молодий спеціаліст Вікторія Цюренко – «Диджіталізація освіти. Школа у смартфоні»;
завідуюча КДНЗ (ЦРД) №1 «Малятко»  Майя Сімак – «Заклади дошкільної освіти, дружній до освіти»;
директор інклюзивно-ресурсного центру Людмила Шелудько – «Стратегія ІКС: Інклюзивна, Корекційна, Спеціальна освіта»;
директор ЦДЮТ Наталія Луценко та директор ДЮСШ Віталій Восьмірко – «Простір творчих можливостей позашкілля»;
вчитель початкових класів Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН» Катерина Аникієнко - «Шкільний іншомовний ландшафт: виклики та перспективи»;
завідуюча РМК Олена Вергелес директор Богуславського НВО «Ліцей №3 - МАН» - «STEM – вектори трансформації сучасної освіти»;
директор Хохітвянського НВК Олександр Миргородський – «Міжнародні проєкти – національна ідея».
Всі учасники заходу, які взяли участь у роботі локацій (сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації) отримали сертифікат.
Також під час заходу проходила виставка-презентація «Успішні освітні практики». Матеріали, представлені від Богуславщини, відзначені подяками департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
sad
wer5_1