Шановні жителі Богуславщини!

dnu03

Щиро вітаю Вас з найголовнішими святами нашої держави – Днем Державного прапора та прийдешнім Днем незалежності України!

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави.

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій.

І сьогодні, захищаючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!

Варто зазначити, що за 28 років наша держава пройшла непростий шлях самоствердження та становлення демократії. На цьому шляху були не тільки досягнення і звершення, на жаль, були і втрати.

Свято Незалежності сьогодні є особливим, адже перед Україною, стоять нові складні й великі завдання. Саме зараз, захищаючи свою країну, ми отримуємо свою справжню незалежність.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

В цей день бажаю всім нам мудрості, патріотизму і взаємної поваги. Зробимо все можливе, щоб у важкий для Батьківщини час наш жовто-блакитний стяг майорів над кожним містом, містечком і селом України!

З нагоди свят зичу Вам миру, доброго здоров`я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.

Вірю, що Україна попри всі труднощі, має щасливе майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій країні.

Слава Україні!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови  райдержадміністрації         Олександр Салата